Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Dámske tričko dlhý rukáv "žena s dinosaurom" čierne

 

Umelecké dielo na tričku, aké inde nenájdete. Žiadny prvoplanový dizajn, nažehľovačka alebo grafika aplikovaná pomocou termolisu.

Najprv vznikla myšlienka, mať vlastnú ilustráciu na ktorej bude vyobrazená žena v našej ikonickej sukni. Následne vznikla ručne kreslená a maľovaná ilustácia ženy v našej plisovanej sukni na výkres formátu A2. V ďalšej etape bola papierová ilustrácia fotená na vysokom rozlíšení, prenesená do digitálnej podoby a dokonale natlačená na textil pomocou techniky digitálnej tlače. Na celkovom prevedení sme si dali maximálne záležať. Aj tie najtenšie linky pôvodnej ručnej kresby sú v grafike maximálne ostré a perfektne natlačené.

Tričko je produkt celkovej výroby na Slovensku, rukami slovenských žien a mužov.

IF YOU WANT TO ORDER ABROAD, CONTACT US BY E-MAIL.

€65
Značka JANKIV SIBLINGS
Kategória Tričká
Zvoľte variant
Kód tovaru DINOBLACK/S Veľkosť: S Skladom (4 ks) €65
   
Kód tovaru DINOBLACK/M Veľkosť: M Skladom (8 ks) €65
   
Kód tovaru DINOBLACK/L Veľkosť: L Skladom (4 ks) €65
   
 

Samotné tričko je kvalitne spracované, prijemné na dotyk a veľmi pohodlné.
Vďaka prémiovému materiálu so zložením 48% modal, 48% bavlna, 4% elastan pocítite nepoznané pohodlie. Poteší vás taktiež príjemný omak a gramáž textílie, ktorá si drží svoju kvalitu aj po viacnásobnej údržbe.

Nejedná sa o žiadne reklamné tričko z centrálneho veľkoskladu. Mnoho značiek kupuje spomenuté reklamné tričká rôznej produkcie a potom prešívajú etikety na "Made in Slovakia".

My sme to spravili inak! Zodpovednejšie a férovejšie k vám, naším zákazníkom. Spojili sme sa s firmou Slovenka, ktorá je na slovenskom trhu od roku 1921 a základ ich výroby tvorí bavlna. Etiketu firmy Slovenka sme nechali v bočnom šve tričiek, aby ste mali istotu, že sa nejedná o žiadne zavádzanie.

Kúpou tohto trička podporujete náš sen, no taktiež slovenské ženy a mužov pracujúcich vo firmách, ktoré sa podieľajú na výrobe a realizácii trička.
Vďaka vám a vášmu nákupu, tu pre nich aj my udržujeme prácu.

Autorka ilustrácie: Petra Žiačková

IF YOU WANT TO ORDER ABROAD, CONTACT US BY E-MAIL.