Ako sme fotili novú kolekciu

Mňa osobne stále zaujíma to,  čo sa deje v backstage - pri fotení či módnych prehliadkach. Žasnem nad tým, čo sa tam všetko deje a čo predchádza konečnému výsledku. No a keďže som teraz v pozícii, že som súčasťou zákulisia, tak vás chcem zobrať na fotenie našej novej kolekcie.

Fotili sme na dve etapy s profesionálnymi modelkami Dianou Bujdošovou ( súťažiaca v top 12 Miss Slovensko) a Barborou Bobošovou ( predvádza na fashion weekoch aj pre NEHERU pre ktorú v súčastnej dobe intenzívne plisujeme) Prvá, umelecká a propagačná časť fotiek na čiernom plátne vznikla v košickom štúdiu Mehehe. Druhá, produktová tzv. e-shopová na bielom plátne, vznikla v prešovskom FAC štúdiu pod vedením Stana Mihálika. Celé fotenie prebiehalo vo veľmi uvoľnenej a pohodovej atmosfére. Po fotení prišiel na rad výber tých najlepších fotiek a ich následná úprava. Keď budeme mať finálne fotky, nové produkty sa môžu začať nahadzovať na web spolu so všetkými informáciami, aby ste si ich mohli objednať z pohodlia vášho domova.

Môžete sa tešiť na limitovanú letnú kolekciu pozostávajúcu zo šiat a plisovaných sukní. Jedná sa len o jedinečné kúsky ktoré sme vyrobili v náklade jeden maximálne dva kusy.

Všetky novinky už čoskoro zverejníme na našom webe. Budeme vás o tom informovať prostredníctvom instagramu https://www.instagram.com/jankivsiblings/a FB stránky https://www.facebook.com/jankivsiblings/