Trenčín mesto módy 2017

O výstave Trenčín mesto módy som počula ešte na strednej škole. Bola to najpopulárnejšia módna udalosť roka, na ktorej sa predstavovali odevné závody a firmy s medzinárodnou účasťou. Ukázať sa na tejto výstave znamenalo prestíž.

Keď som zahliadla reklamu na sociálnych sieťach, že sa legenda vracia a pripravuje sa znovuzrodenie tejto výstavy, hneď mi začalo vŕtať v hlave, aké by to asi bolo sa jej zúčastniť. Nikdy sme na nijakej výstave neboli, predsa fungovali sme ešte len rok... Avšak po dlhých debatách a fantazírovaní, sme sa s bratom rozhodli napísať email, poslať im našu tvorbu a skúsiť či nás na výstavu vyberú.

Prešiel týždeň a žiadna odpoveď. Pomaly sme zabúdali na to aké by to asi bolo, keď mi zazvonil telefón a v ňom, riaditeľka výstavy, Jana Jankovičová. Vraj som im neodpovedala na email (ktorý mi neprešiel), a že by nás radi pozvali na ich výstavu s našimi unikátnymi plisovanými sukňami. Viete si predstaviť tú obrovskú radosť?!

Od tohto telefonátu sa delil náš čas na – toto musíme stihnúť do výstavy a toto budeme riešiť až po výstave. Bola to pre nás veľká skúsenosť a zážitok stretnúť sa s ľuďmi naživo, vypočuť si ich milé slová a dostať sa viac do povedomia. Bolo úžasné, keď do stánku prišli dámy oblečené v sukni od nás, keď si ľudia fotili a s obdivom prezerali naše sukne, keď nám starší ľudia podávali ruky a gratulovali k tomu čo robíme.

A preto sa tejto výstavy zúčastníme aj tento rok. Poučení z minuloročných chýb s novými unikátnymi sukňami vás radi uvidíme 14.9 a 15.9 v Expo Center Trenčín.