Požičovňa šiat

 Čaká vás mimoriadna spoločenská udalosť kde chcete zdôrazniť svoju jedinečnosť? Ples, stužková slávnosť, pozvali vás na svadbu ako družičku, prípadne idete na slávnostné udeľovanie cien alebo luxusnú firemnú akciu?

Ak nerady trávite hodiny v nákupnom centre hľadaním niečoho, čo využijete len na jednu udalosť, alebo ak ste moderne zmýšľajúca žena a myšlienka, že nemusíte mať zakaždým nové šaty z obchodu vám príde ekologická a šetrná k prírode, tak táto služba je určená práve pre vás. Zakaždým môžete zažiariť v iných šatách, čím podporíte slovenský dizajn, a pritom vás to nemusí stáť tisíce eur.

K dispozícii máme širokú ponuku modelov. Jednotlivé topy a sukne sa dajú rôzne kombinovať podľa vlastnej fantázie a vkusu. Ak sa neviete rozhodnúť čo sa hodí práve vám, radi vám s výberom a kombinovaním pomôžeme.

S našimi modelmi nemáte žiadne starosti, len si ich prídete vyskúšať, poviete nám termín a šaty si deň vopred vyzdvihnete/vypožičiate. Po udalosti nám šaty len vrátite a o všetko ostatné sa postaráme my. Všetky modely sú ušité z elastických materiálov, takže sa ľahko prispôsobia vášmu telu. Ak by to bolo potrebné, model vieme na vaše miery aj mierne upraviť.

Skúšky realizujeme po telefonickom rozhovore u nás, v ateliéri v Prešove.